Wij zij opzoek naar versterking in de bedieningen achter de bar.
Spreekt de vacature jouw aan? Neem dan contact op met Irla of Marie-José.
Kamperen en Bourgondisch genieten
Mede eigenaar van de Spekdonken en tevens actief op de website voor het plaatsen van nieuwtjes
Wij zij opzoek naar versterking in de bedieningen achter de bar.
Spreekt de vacature jouw aan? Neem dan contact op met Irla of Marie-José.
Paas Proeverij Wat is er nu leuker dan samen genieten van een heerlijke 4 – gangen proeverij? Reserveer voor een onvergetelijke ervaring
Vier Pasen bij De Spekdonken Geniet van een ontspannen en gezellige paaservaring! Pasen komt eraan, en bij De Spekdonken hebben we een
❤️ Valentijnsarrangement voor onze Campergasten! ❤️ Vier de liefde in stijl tijdens ons speciale Valentijnsweekend! Wij hebben een fantastisch programma samengesteld voor
Wil je reserveren voor het boerderijterras? Een plek op de camperplaats? Of wellicht voor één van onze vergaderruimtes? Onze mogelijkheden zijn eindeloos. Neem eens telefonisch contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Bij De Spekdonken kunt u bourgondisch genieten op het boerderijterras, kunt u vergaderen in één van onze ruimtes en overnacht u met camper op onze camperplaats.
Onze horeca is dagelijks geopend van 09:00 tot 21:00 uur. Voor het verblijven op de camperplaats kunt u ten allentijden contact met ons opnemen.
Cadeaubonnen zijn voor elk bedrag verkrijgbaar en altijd in
te leveren voor een overnachting of in ons boerderijterras.
De Spekdonken
Heikesestraat 8A
5512 PA VESSEM